Atslēgu pārvaldības sistēmas no firmas Viking Security.

Kopš 1882. gada Morse Watchmans ir palīdzējis uzņēmumu īpašniekiem visā pasaulē, sniedzot drošības sajūtu par to, ka viņu uzņēmumi ir aizsargāti un nodrošināti.

Atjaunojām lentes pulksteņus, lai atbrīvotos no apjomīgām, bieži nenolasāmām metāliskām ciparnīcām. Mēs saviem lentes pulksteņiem piešķīrām kvarca izturību, lai nodrošinātu visaugstāko precizitāti un pilnīgi uzticamu veiktspēju.

Līdz ar digitālā laikmeta sākumu sākām izmantot jaunus veidus kā elektroniski uzkrāt, uzglabāt un koplietot drošības informāciju. 1987. gadā sākām izmantot pirmo datu ierakstītāju. Tādējādi radās iespēja pilnībā automatizēt visu apsargu apgaitu apskatus un novērošanas stacijas, sniedzot iespēju uzglabāt līdz pat 2000 rādītāju. Šobrīd ir viens kopīgs datortehnikas un programmatūras komplekts.

1991. gadā ieviesām tirgū Boss 2000 sēriju. Šī jaudīgā drošības sistēma tiek izmantota vairāk nekā 20000 ēkās visā pasaulē. Drošības maksimizēšanai un drošības pārbaužu vienkāršošanai ir iespējams izvēlēties no trīs dažādiem modeļiem.

Morse Watchmans par visbūtiskāko uzskata inovatīvu produktu izstrādāšanu, kas atbilstu klientu vajadzībām.

Atslēgu pārvaldība vienmēr radījusi bažas visā pasaulē, īpaši lielākajās nozarēs, piemēram, slimnīcās, viesnīcās un labošanas iestādēs. Divdesmitā gadsimta 90. gadu sākumā Morse Watchmans saprata, ka uzņēmumiem ir palielinājusies nepieciešamība veiksmīgi izsekot svarīgākās atslēgas. Līdz tam Morse Watchmans bija tirgus līderis drošības nozarē ar vairākiem lojāliem klientiem, tāpēc uzņēmumi nebaidījās ar mums dalīties ar savām lielākajām problēmām un raizēm.

Mēs noskaidrojām, ka uzņēmumi savas neaizvietojamās galvenās atslēgas uzglabāja slēgtos seifos un daudzas firmas bija noalgojušas pilna darba laika darbiniekus, kuri bija atbildīgi par atslēgu izsniegšanu un pārskatu veidošanu 24/7. Mēs uzzinājām, kādas bija galvenās kļūdas un kā darbinieki šādas sistēmas izmantoja savā labā. Pazudušās vai nozagtās atslēgas ne vienmēr tika norādītas pārskatos. Sistēma nebija pietiekami droša un elastīga, lai apmierinātu klientu vajadzības.

1993. gadā Morse Watchmans izstrādāja KeyWatcher produktu. Šī bija pirmā neatkarīgā atslēgu pārvaldības sistēma, kas autorizētiem lietotājiem elektroniski izsniedza atslēgas. Sistēma ļāva uzglabāt atslēgas viedā uzglabāšanas skapī, kam bija jāatceras katra lietotāja pieejas kods, laiks un datums konkrētā ierīcē. Atslēgas fiziski tika bloķētas un izsniegtas tikai autorizētiem lietotājiem. Tāpat tika izmantota arī patentētā Random Key Return funkcija, kas ļāva lietotājiem atgriezt atslēgas jebkurā atslēgu skapja brīvajā vietā, aizsargājot svarīgākās atslēgas pret atrašanās vietu noteikšanu.

Līdz ar šīs sistēmas popularitātes pieaugumu klienti mums sniedza atsauksmes par nepieciešamību pievienot jaunas funkcijas. Mēģinot izpildīt šīs vēlmes, pievienojām daudz jaunu detaļu un paplašinājām sistēmu, sniedzot iespēju izvietot līdz 1000 atslēgām un 1000lietotājiem. Tāpat iespējams iegādāties arī papildu izvēles funkcijas, piemēram, izturīgas polikarbonāta durvis, kas ļauj redzēt skapja iekšpusē esošās atslēgas. Kas vēl svarīgāk – KeyWatcher ir neatkarīga atslēgu pārvaldības sistēma, ko var tieši savienot ar printeri, datoru vai modemu, sniedzot Jums iespēju saņemt vadības pārskatu par visiem nepieciešamajiem datiem saistībā ar atslēgu atrašanās vietu izsekošanu. Tagad iestādēs, valsts iestādēs un privātajā sektorā ir uzstādīts tūkstošiem sistēmu.

1996. gadā tirgū ieviesām produktu PowerCheck 3000. Tas ir jauns, kompakts ražojums, kas sniegs Jums visas nepieciešamās zināšanas. PowerCheck ir teicama ugunsdrošības un negadījumu drošības sistēma.

Pienākot 21. gadsimtam, mūsu sistēmas joprojām bija labākās un daudzpusīgi funkcionālākās. 2004. gadā ieviesām tirgū jaunās paaudzes KeyWatcher sistēmu – Keywatcher III. Sistēmai ir lielākais lietotāju un atslēgu skaits, integrēta karšu lasīšanas saskarne, vairāku lietotāju un fiksēto izvēļu opcijas un jaunā KeyPro III Key Management Software atslēgu pārvaldības programmatūra.

2007. gadā KeyWatcher un KeyBank atslēgu pārvaldības sistēmas padarījām vēl drošākas. Atslēgu pārvaldības sistēmām tika pievienoti pielāgojami moduļi, lai tie atbilstu pārējām vērtībām, kam nepieciešama kontrolēta piekļuve. Ietilpīgie skapji ļauj uzglabāt lielākus priekšmetus, piemēram, medikamentu  receptes, nelielus šaujamieročus, darbarīkus, naudas makus un telefonus, bet nelielās atveres ir lieliski piemērotas kredītkartēm, debetkartēm, benzīna kartēm un atslēgu kartēm. Projektu dizaineri pievienoja apgaismotus atslēgu caurumus, lai atslēgas būtu vieglāk izņemt un ielikt atpakaļ. Programmatūras inženieri ir papildinājuši mūsu produktu KeyPro III ar jaunām funkcijām, tai skaitā Prioritārajiem Elektroniskā Pasta Indikatorziņojumiem, kas informē par drošību atbildīgās personas par Smart Keys atslēgu atrašanās vietu.

2011. gads bija Touch gads. Ieviesām tirgū KeyWatcher Touch produktu, kuram ir vēl vairāk uzlabojumu salīdzinājumā ar klasisko KeyWatcher Illuminated versiju ar lielu un ērtu skārienjutīgo ekrānu. Pēc tam mēs izlaidām KeyBank Touch, kas nodrošināja ērtības arī KeyBank tirgū.

Morse Watchmans kā tirgus līderis drošības vadības sistēmās ir apņēmies uzņēmumiem un rūpniecības ražotnēm visā pasaulē radīt aizsargātu un drošu vidi. Morse Watchmans ir visjaunāko tehnoloģiju ieviešanas celmlauzis un arī nākotnē varat sagaidīt inovatīvus drošības produktus.