Viking Security AS ir dibināts 1993. gadā. Uzņēmums 100% pieder Tallinna Kaubamaja Grupp AS, un tāpēc ir reģistrēts Tallinas biržā. Caur kapitālieguldītāju NG Investeeringud uzņēmums pieder vienam no Igaunijas lielākajiem kapitālieguldījumu koncerniem.

Viking Security AS darbojas ar mērķi piedāvāt augstas kvalitātes un laba cenu līmeņa drošības pakalpojumus. Uzņēmumā strādā profesionāla komanda, kuru veido vairāk kā 300 cilvēki. Saviem darbiniekiem esam radījuši efektīvu motivācijas sistēmu, maksājam augstākas algas nekā vidējās algas drošības nozarē un rūpējamies un atbalstām savus cilvēkus, kas nodrošina to, ka mēs drošības nozarē darbojamies vislabāk. Turklāt lielu uzmanību pievēršam darbinieku attīstībai un apmācībai. Viking Security atbilst ISO 9001:2015 un ISO 14001:2015 standartiem, iegūstot kvalitātes un vides pārvaldības sistēmas sertifikātus.

Veicam sadarbību un uzturam ilgstošas un labas attiecības ar dažādām policijas iestādēm, katrs darbinieks dod ieguldījumu drošākā Igaunijā. Ik gadu tiekam apbalvoti ar Iekšlietu ministrijas pateicības rakstu.

Viking Security AS ir Morse Watchmans produktu oficiālais izplatītājs Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Somijā.